About
" Om te eten, drinken, luisteren, kijken, voelen, pim pam & petten. Geven, nemen, lezen, twitteren, praten, breien & liken "
Espressobar, café, eetgelegenheid en multi-mediaalplatform. Binnentuin en terras voor de deur. Binnen in ZO tref je verfrissende, unieke producten aan zoals Fritz Cola en Bundaberg gingerbeer, veel bieren van kleine (startende) Nederlandse brouwers zoals Tim’s Wiggle, Hoornse Platte Thijs en 6 soorten aan biologische wijn, maar ook bijzondere Whiskey's. Met de waanzinnig lekkere koffie van Giraffe en een lunchkaart met broodjes en snacks.
Loft & ZO werkt zoveel mogelijk met onderscheidende produkten, pure smaken en zelfgemaakt lekkers dat waar mogelijk duurzaam en biologisch is. Overigens staat er ook gewoon vlees op de kaart en vis en die is duurzaam gevangen. Het interieur van de ZO bar is knus huiselijk in een retro/industriële stijl.